W tym roku już po raz drugi współpraca projektanta Tommy’ego Hilfigera z supermodelką Gigi Hadid zaowocowała przepiękną kolekcją ubrań, obuwia i różnorodnych modowych dodatków. Oficjalna premiera kolekcji TOMMYXGIGI odbyła się w lutym tego roku. Inspiracją kolekcji jest amerykański styl w wersji young. Młodzieżowe elementy kolekcji wprowadziła sama modelka, która słynie z wyszukanego casualowego stylu. Jednym z charakterystycznych elementów TOMMYXGIGI są wszechobecne naszywki, które pojawiają się w połączeniu z jeansem, plecakami czy też koszulkami polo.

Naszą szczególną uwagę przyciągnęły stworzone przez Gigi i Tommy’ego Hilfigera zegarki. Efektem dotychczasowej współpracy jest 5 modeli, które zdobi logo marki oraz imię modelki. Prezentowane poniżej modele są wodoodporne (3 ATM – 30 metrów) oraz mają mineralne szkło.

Pierwszy prezentowany przez nas model ma stalową kopertę w modnym kolorze rose gold oraz granatowy skórzany pasek. Wewnętrzna strona paska wykończona jest biało-czerwonymi paseczkami, które doskonale wpisują się w stylistykę charakterystyczną dla Tommy’ego Hilfigera. Numer referencyjny: MWF1781748000.

Drugi model jest bardzo podobny do pierwszego, z tą różnicą, że koperta jest w kolorze złotym, a pasek jest brązowy w odcieniu camel. Wewnętrzna strona paska wykończona jest biało-niebieskimi paseczkami. Numer referencyjny: MWF1781749000.

Prezentowany poniżej model charakteryzuje płócienno – skórzany, biało – niebieski pasek. Koperta wykonana jest z pozłacanej stali szlachetnej. Ponadto model ten posiada białą tarczę ze złotymi indeksami, którą dodatkowo zdobi logo i nazwa firmy oraz imię modelki.

Kolejny model charakteryzuje pozłacana koperta i biały, gumowy pasek. Koperta wykonana jest z pozłacanej stali szlachetnej w rozmiarze 38 mm. Tarcza jest taka sama jak w wyżej opisywanym modelu oraz w ostatnim prezentowanym modelu.

 

Ostatni prezentowany przez nas model, to zegarek na bransolecie w kolorze złotym. Koperta ze stali szlachetnej jest pozłacana, podobnie jak bransoleta, która wykonana jest ze stali.

 

Cena: 125 £ – 140 £ (około 600 zł – 680 zł)

Redakcja Zegarki i Moda

* zdjęcia pochodzą ze strony tommy.com oraz z materiałów prasowych marki Tommy Hilfiger