Świąteczna kampania jednej z największych marek biżuteryjnych – Apart, z udziałem Anny Lewandowskiej, Julii Wieniawy i Małgorzaty Sochy pokazuje przyjaźń 3 kobiet pełnych sukcesu. I choć niektórzy internauci mocno ją krytykują za oderwanie od rzeczywistości w czasie pandemii, to inni wręcz chwalą za jedną, małą krótką chwilę pełną magii, która pozwala oderwać się od rzeczywistości.

I choć opinie są mocno rozbieżne, to warto pamiętać, że biżuteria to typowy, tradycyjny prezent świąteczny, o którym marzy wiele kobiet.

Przy okazji premiery najnowszej, świątecznej kampanii firmy Apart, marka biżuteryjna przedstawiła dwie nowe ambasadorki – Annę Lewandowską i Julię Wieniawę. Wystąpiły one obok Małgorzaty Sochy, która jest już znana ze wcześniejszych reklam.

Historia opowiedziana w produkcji zatytułowanej „Lubię wracać…” to świąteczne spotkanie trzech przyjaciółek, które wspominają dawne czasy. Przedstawiciele marki budując zimową, odświętną atmosferę przekonują, że: „Są takie miejsca, wydarzenia, a przede wszystkim ludzie, do których ze wzruszeniem i sentymentem wracamy myślami po latach. Najwspanialszą rzeczą jest jednak możliwość ponownego spotkania z tymi, których dawno nie widzieliśmy, a najlepszą okazją do tego jest Gwiazdka ze swoją magiczną, niepowtarzalną atmosferą.”

Jaka biżuteria została zaprezentowana w kampanii promocyjnej?

W reklamie ujęto wiele kolekcji biżuteryjnych – jedne z najważniejszych to te diamentowe, zarówno w klasycznej, jak i subtelnej formie.

Marka nie zapomniała również o cyrkoniach z palety „Glamour” oraz „Magic Crystals”.

Swojej prezentacji doczekały się również perły. Oprócz tego Apart postawił też na prezentację ażurowych form z linii „Złote Sploty” i „La Donna”. W stylizacjach pojawiają się także bransoletki oraz zawieszki z linii „Charms” i „Beads”.

3 przyjaciółki, charyzmatyczne kobiety sukcesu

Głównych bohaterek sesji nie trzeba nikomu przedstawiać.

Anna Lewandowska to trenerka personalna, zawodniczka karate i promotorka zdrowego stylu życia, która od lat inspiruje Polki do przemian. Prowadzi wiele autorskich projektów, między innymi blog Healthy plan by Ann, aplikację Diet and Training by Ann czy Baby by Ann. Prywatnie jest mamą dwóch córek i żoną piłkarza – Roberta Lewandowskiego.

Julia Wieniawa to utalentowana reprezentantka młodego pokolenia aktorek i wokalistek. Znana jest z serialu „Rodzinka.pl” oraz z filmów takich jak: „Kobiety Mafii” czy „Sala samobójców. Hejter”.

Małgorzata Socha natomiast była już twarzą poprzednich reklam Apartu. Jest popularną aktorką serialową i filmową, cenioną i lubianą przez widzów. Występowała w produkcjach takich jak: „Przyjaciółki”, „BrzydUla” czy „Śniadanie do łóżka”. W życiu osobistym jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Miejscem sesji był dawny Pensjonat Gurewicza w Otwocku pod Warszawą, największy zachowany reprezentant architektury w stylu świdermajer w Polsce. Ponad 100 – letnia willa została w ostatnich latach pieczołowicie odrestaurowana. Zdjęcia i film to dzieło fotografa Marcina Tyszki, który w kadrach uchwycił zimowy klimat i nostalgię świątecznego spotkania.

Muzyką wybraną do spotu jest piosenka „Lubię wracać” Zbigniewa Wodeckiego.

Zdjęcia i film to dzieło fotografa Marcina Tyszki, który w kadrach uchwycił zimowy klimat, nostalgię świątecznego spotkania, piękne stylizacje oraz dobrze dobraną biżuterię.

 

Karolina Kamińska – Lipińska