Wakacje nie mogą trwać wiecznie. Czas beztroskiego lenistwa i zabaw do późnych godzin wieczornych niestety dobiegł końca. Przyszedł wrzesień i na szkolnych korytarzach zabrzmiał pierwszy dzwonek. Mamy nadzieję, że zarówno Wy drodzy rodzice i opiekunowie, jak i Wasze pociechy zregenerowaliście siły w wakacje i jesteście gotowi na nowe wyzwania.

Wyprawka z pewnością jest już gotowa. Plecak, książki, zeszyty i przybory szkolne. Warto jednak zadbać o dodatek, który pomoże dziecku nauczyć się systematyczności, punktualności i samodzielności. O czym mowa? O zegarku oczywiście! Poznajmy zatem dziecięce smartwatche polskiej firmy Garett. Niech ten nowy rok szkolny będzie owocnym czasem zarówno dla Twojego dziecka, jak i dla Ciebie.

Bezpieczny powrót do szkoły z marką Garett

Twoja pociecha właśnie idzie do pierwszej lub kolejnej klasy szkoły podstawowej? Będzie wracała sama ze szkoły? Dla Ciebie jako rodzica/opiekuna to z pewnością wzruszający, ale i stresujący moment. Do samodzielności musicie dorosnąć oboje. Smartwatch to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które rodzicom zapewni spokój, a dziecka nauczy odpowiedzialności i samodzielności.

Korzyści jakie niesie ze sobą posiadanie zegarka już u 7-latka jest wiele. Nauka odczytu godzin jest kluczową umiejętnością. Wprowadź swoją pociechę w świat cyfr razem ze smartwatchem Garett. Smart zegarki to również wiele praktycznych funkcji zarówno dla dziecka, jak i Ciebie, ale o nich za chwilę.

Zegarek do szkoły to świetna propozycja dla starszych dzieci i nastolatków. Smartwatch pozwoli nauczyć punktualności i sumienności. Nastolatkowie z kolei szukają sposobów, żeby się wyróżnić i chcą pokazać własny, unikalny styl. Wśród propozycji od Garett, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Poznajmy więc 3 propozycje smart zegarków od Garett na nowy rok szkolny 2022/2023!

Smartwatch Garett Kids Sun Pro 4G

Model ten dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych:

 • różowym – idealnym dla wielbicielki dziewczęcych kolorów,
 • jasnoniebieskim i czarnym – oba mogą spodobać się i dziewczynkom i chłopcom.

Kwestią najistotniejszą dla rodziców młodego ucznia to bezpieczeństwo. Funkcja lokalizacji pozwoli opiekunom na śledzenie przebiegu trasy Twojej pociechy. Odbiornik GPS, połączenie Wi-Fi, a nawet LBS umożliwi Ci reakcję w razie potencjalnego zagrożenia.

Po szkole i odrobieniu lekcji należy się odpoczynek. Przycisk „SOS” pozwoli wezwać pomoc i nawiązać połączenie z 3 wskazanymi numerami telefonów. W razie upadku i zbitego kolana Twoja pociecha w szybki sposób Cię o tym poinformuje.

Wbudowany mikrofon, kamerka oraz głośnik umożliwiają Ci stały kontakt z dzieckiem i pozwalają na przeprowadzanie rozmów wideo, oraz robienie zdjęć.

Nowy rok szkolny, nowy plan i obowiązki. Garett Kids Sun Pro 4G oferuje możliwość ustawienia planu lekcji. Oprócz tego młodszemu dziecku możesz ustawić budzik, co pozwoli na wprowadzenie regularnego trybu dnia. Prosta gra matematyczna w praktyczny sposób umili czas w samochodzie czy w poczekalni u dentysty.

Smartwatch Garett Kid Sun Pro 4G kompatybilny jest z systemem Android oraz iOS. Pozwoli to na sparowanie zegarka z telefonem. Wystarczy jedynie ustawić godzinę włączania i wyłączania zegarka czy powiadomienie o niskim stanie baterii. Dzięki temu dziecko uczy się jak być eko w kwestiach elektroniki.

Inne przydatne funkcje smartwatcha Garett Kids Sun Pro 4G:

 • Wodoszczelność klasy IP67 – Twoje dziecko nie musi bać się zachlapania czy pyłu,
 • Dotykowy ekran – prosty i przyjazny interfejs, 
 • Połączenie Bluetooth – muzyka jest na wyciągnięcie ręki dziecka – wystarczy przesłać na zegarek ulubione utwory i cieszyć się nimi w dowolnym momencie, 
 • Historia połączeń,
 • Monitor snu i krokomierz – pozwala na analizę jakości snu oraz zlicza przebyte kroki,
 • Funkcja szukania zegarka,
 • Powiadomienia dźwiękowe.

Smartwatch Garett Kids Cloud 4G

Model ten dostępny jest z tarczą w 3 wersjach kolorystycznych – całym czarnym, czarnym z domieszką niebieskiego lub czerwonego. Zegarek wyposażony jest także w dotykowy ekran z kolorowym wyświetlaczem. 4 metody lokalizacji (GPS, WiFi, LBS i AGPS) są gwarancją Twojego spokoju i bezpieczeństwa dziecka. Przycisk „SOS” pozwala jednym ruchem na wezwanie pomocy.

Razem ze smartwatchem Garett Kids Cloud 4G możesz zmienić tryb życia Twojego dziecka. Krokomierz liczy długość przebytej trasy, a aplikacja Garett Tracker pozwala odtworzyć tę drogę na mapie. Monitorowanie snu pomaga polepszyć jakość nocnego odpoczynku. Matematyka to królowa nauk – gra matematyczna pozwoli na rozwijanie umiejętności w tej dziecinie, a wbudowany kalkulator przyda się podczas obliczeń na lekcji. Pewnie ciężko Ci dobudzić dziecko do szkoły? Wykorzystaj do tego funkcję budzika – dzięki niemu Twój maluch zdąży zjeść śniadanie przed rozpoczęciem lekcji.

Wybieracie się na rodzinny wypad za miasto w weekend? Wbudowany aparat okaże się niezbędny. Kolekcjonujcie wspólne chwile cały rok!

Jakie jeszcze inne funkcje posiada smartwatch Garett Kids Cloud 4G?

• funkcję szukania zegarka,
• powiadomienia dźwiękowe,
• możliwość przeprowadzania rozmów wideo i głosowych,
• dotykowy ekran.

Smartwatch Garett Kids Twin 4G

Ostatnia z propozycji idealnych na nowy rok szkolny dla dzieci to model Garett Kids Twin 4G. Intuicyjny i prosty w obsłudze system operacyjny oraz wyświetlacz IPS w rozmiarze 1,4 cala ułatwiają korzystanie z urządzenia. Dużą zaletą tego modelu jest również obsługa 4G LTE. Dzięki temu połączenie smartwatcha z siecią możliwe jest w praktycznie każdym miejscu w Polsce.

Zdalny podsłuch oraz funkcja GEOogrodzenie sprawdzi się w przypadku młodszych dzieci. Dzięki temu to Ty wyznaczasz obszar, w którym bawi się Twoje dziecko po szkole, oraz masz wgląd co aktualnie robi. Garett Kids Twin 4 G pozwala na przeprowadzenie rozmów głosowych i wideo. Smartwatch z obsługą połączeń jest sporym ułatwieniem i umożliwi bycie w stałym kontakcie z dzieckiem.

Masz w domu miłośnika aktywności ruchowej? To świetnie, w końcu ruch to zdrowie! Krokomierz pozwoli na zliczenie wykonanego dystansu, a stoper ułatwi pokonywanie kolejnych rekordów. Budzik z kolei zadba o to, aby Twoja pociecha nie zaspała i nie spóźniła się na lekcje.

W czym jeszcze pomoże smartwatch Garett Kids Twin 4G?

 • Monitor snu przekłada się na lepsze rozplanowanie odpoczynku i regeneracji organizmu,
 • Kalkulator ułatwi wykonywanie obliczeń na matematyce,
 • Przycisk „SOS” pozwoli na szybkie połączenie i wezwanie pomocy w razie potrzeby.
 • Powiadomienia dźwiękowe/głosowe,
 • Wbudowany, podwójny aparat przełączanie między wariantami jest niezwykle proste. Zdjęcie notatek w szkole czy uwiecznianie przygód zajmie kilka sekund.

Smartwatche Garett Kids – cena i dostępność

Smart zegarek z pewnością ułatwi i uprzyjemni start w nowym roku szkolnym. Łatwa obsługa, bezpieczeństwo i funkcjonalność urządzeń od Garett przysłuży się nie tylko Twojemu dziecku, ale i Tobie.

Cena katalogowa modelu Garett Kids Sun Pro 4G to 559 zł, Garett Kids Cloud 4G to koszt 399 zł, a Garett Kids Twin 379 zł.

Życzymy udanego, nowego roku szkolnego!

Agnieszka Zawadzka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki GARETT znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tutaj – GARETT.