Aktorki Nicole Kidman chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od swojego debiutu w 1983 roku swoimi rolami zachwyca miliony fanów na całym świecie.

W ostatnią sobotę kwietnia laureatka takich nagród jak Oscary, Złote globy SAG Awards czy Emmy dołączyła do nich jeszcze jedno wyróżnienie jakim jest nagroda AFI Life Achievement Award. Nagroda ta przyznawana jest za całokształt twórczości oraz za zasługi i wkład w rozwój kina. Z całą pewnością zasłużenie otrzymała ją Nicole Kidman.

Nicole Kidman i OMEGA

Jak zapewne część z was wie, Nicole Kidman od 2005 roku jest globalną ambasadorką marki OMEGA. Nie dziwi więc fakt, że szwajcarski producent zegarków chciał w szczególny sposób uczcić osiągnięcie swojej wieloletniej przyjaciółki i przygotował dla niej coś specjalnego.

Źródło: deadline.com

Zegarek jedyny w swoim rodzaju

OMEGA De Ville Mini Trésor, bo właśnie z tej linii wywodzi się czasomierz przygotowany specjalnie dla Kidman ma być odzwierciedleniem stylu, wdzięku i niezwykłego talentu aktorki. W takim razie przyjrzyjmy mu się nieco bliżej.

Kolekcja Mini Trésor po raz pierwszy została zaprezentowana w 2022 roku i miała być odpowiedzią na zapotrzebowanie przez kobiety zegarka, który będzie pasował do odważnych stylizacji przy jednoczesnym zachowaniu stylu.

Wracając jednak do zegarka Nicole Kidman. Słowo “mini” w nazwie nie jest przypadkowe ponieważ zastosowana koperta w tym modelu ma średnicę zaledwie 26 milimetrów.

Wspomniana koperta i bransoleta zostały wykonane z 18- karatowego złota typu Moonshine Gold.

Oczywiście poza złota nie mogło również zabraknąć najlepszych przyjaciół każdej kobiety, czyli diamentów. Znajdziemy je na nieregularnych zdobieniach koperty oraz tarczy, która jest w całości nimi pokryta.
Gdyby jednak to nadal było za mało to koronka została ozdobiona pojedynczym diamentem, a do oznaczenia indeksów godzinowych zastosowano zielone kamienie szlachetne, które nie dość, że znacznie poprawiają czytelność zegarka to jeszcze stanowią idealna “wisienkę na torcie” w stylistyce tego czasomierza.

Kreacja pełna blasku

Nicole Kidman zestawiła swój spersonalizowany czasomierz OMEGA z niestandardową suknię Balenciagi. To co łączy oba te elementy to złoto i niesamowity blask bijący od obu, a który jednocześnie idealnie wpasowuje się w styl najnowszej laureatki nagrody AFI.

Mateusz Pycia