Podobno szczęśliwi czasu nie liczą… Takie jest znane powiedzenie. Dzięki prezentowanym w niniejszym artykule nietypowym i najciekawszym budzikom, każdego ranka wstaniesz z łóżka skutecznie obudzony. Uśmiech i dobry humor gwarantowany! 

Nie od dziś wiadomo, że punktualność to oznaka dobrego wychowania, dyscypliny i szacunku do ludzi. Ale któż z nas nie miewa problemów z porannym wstawaniem, szczególnie w jesienno-zimowe miesiące? Znacie to uczucie po zmianie czasu z letniego na zimowy? Zapewne tak! Pora to zmienić. Wybierz jeden z prezentowanych budzików, które skutecznie, choć łagodnie wybudzą Cię ze snu.

Dla chłopców – tych małych i dużych

Gratka dla wszystkich miłośników gier komputerowych. Praktyczny elektroniczny czasomierz z funkcją budzika w kształcie kontrolera Playstation i X-Box.

Niech moc będzie z Wami… od rana!

Fani „Gwiezdnych Wojen” na pokładzie?

Trzymajcie się mocno – przed Wami pomocny budzik, który obudzi Was oryginalnymi odgłosami z filmu.

Przed pobudką nie uciekniesz

Z uciekającym budzikiem Clocky skuteczna pobudka gwarantowana! Kiedy rozlega się alarm, ten zegarek… podrywa się do ucieczki. A my… podążamy w ślad za nim i sen skutecznie odchodzi w niepamięć.

Budzik ze światłem dziennym

Ten cyfrowy budzik symuluje wschód słońca i zmierzch. Wyposażony w siedem kolorów o ponad 20 poziomach jasności oraz siedem naturalnych dźwięków.

Budzik, w którym możesz się przejrzeć

Budzik z lustrzaną tarczą wyposażony jest w tryb ściemniania i czujnik ruchu. Eleganckie, złote wykończenia czynią z tego urządzenia praktyczny i estetyczny gadżet. Budzik idealny do kobiecej toaletki. 

Budzik „Nocne niebo”

Budzik z projektorem gwiazd i odtwarzaczem melodii uprzyjemni poranne wstawanie. Idealny gadżet dla każdego. Można obudzić się przy ulubionych dźwiękach, od szumu fal po muzykę klasyczną.

A jaki jest Wasz sposób na idealny poranek? Lubicie się budzić przy dźwiękach muzyki bądź szumie fal? Zaczynajcie dzień tak, jak lubicie najbardziej!

Agata Gortat-Wojakowska

*zdjęcia: źródło: toys4boys.pl, amazon.com, empik.com