Dn. 12.06.2021 we Wrocławiu odbędzie się 5. edycja wydarzenia Project Fashion Day, której organizatorem jest agencja modelingowa SPOT Management. Jest to jedyna cykliczna impreza na Dolnym Śląsku, która prezentuje modę na wybiegu.

Drodzy Czytelnicy!

„Czas na modę i zegarki na czasie” – to motto, które przyświeca nam w pracy każdego dnia.

To dla Was opisujemy zegarkowe nowości, pojedyncze modele, jak i całe kolekcje. Dzięki nam możecie dowiedzieć się wielu ciekawych informacji ze świata zegarmistrzostwa. Podpowiadamy Wam na co zwrócić uwagę przed zakupem nowego modelu zegarka, inspirujemy Was i edukujemy. Zegarek traktujemy jako ważne akcesorium, uzupełnienie stylizacji. Stąd też na portalu oprócz zegarków na stałe gości też moda. Dla Was prezentujemy publikacje poradnikowe dotyczące stylu i trendów w modzie oraz inspirujące wywiady z ciekawymi osobowościami. Jako ogólnopolski portal branżowy obejmujemy patronatem medialnym ciekawe wydarzenia. Pandemia na pewien czas zamroziła wszystkie modowe eventy i pokazy mody. Na szczęście to już przeszłość i świat wraca na normalne tory.

Konferencja „Moda a biznes” vol. 5 – 12.06.2021 – Wrocław

Miło nam poinformować, że portal www.zegarkiimoda.pl objął patronatem medialnym ciekawe wydarzenie.

To konferencja „Moda a biznes”.

Będzie to już 5. edycja wydarzenia, które odbędzie się w ramach Project Fashion Day. Project Fashion Day to to jedyna cykliczna impreza na Dolnym Śląsku, która prezentuje modę na wybiegu. Organizatorem wydarzenia jest SPOT MANAGEMENT – profesjonalna agencja modelingowa z Wrocławia.

Gdzie?

Wrocław, ul. Prądzyńskiego 39A, Centrum Aktywności Lokalnej Centrum na Przedmieściu

Kiedy?

12.06.2021, start godz. 12.00

Aktualny harmonogram wydarzenia (z dn. 08.06.2021)

Więcej informacji o panelistach:

Dla kogo przeznaczone jest wydarzenie?

Chcesz założyć swoją markę modową? A może właśnie powstała i szukasz motywacji i inspiracji do jej rozwoju? Może marzysz o tym, by pracować w branży mody i pragniesz poznać ją od środka, spotkać się ze specjalistami i poszukać swojej ścieżki rozwoju?

To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy – zarejestruj się i przyjdź.

Działamy w reżimie sanitarnym – stacjonarnie będzie mogło być z nami 50 osób.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się na wydarzenie!

Jak się zapisać na wydarzenie?

Ponieważ dostępnych jest jedynie 50 miejsc i każde z nich jest na wagę złota, Wasze deklaracje są niezwykle cenne.

Kliknij „wezmę udział”, a następnie wyślij maila z swoim imieniem i nazwiskiem oraz deklaracją chęci udziału w Konferencji na adres: project@spotmanagement.pl.

W odpowiedzi otrzymasz grafikę potwierdzającą udział – możesz ją pokazać na telefonie podczas Konferencji, a my wpiszemy Twoje dane na listę.

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku

Serdecznie zapraszamy do udziału! Będzie się działo!

Redakcja Zegarki i Moda

Aktualizacja z dn. 08.06.2021 (więcej informacji o panelistce Izabeli Błażowskiej, właścicielce spelniona.pl)