Holenderska marka CLUSE zrodziła się z precyzji czasu i pasji do zegarków. Niełatwym zadaniem jest stworzyć takie produkty, które skradną serca milionów kobiet na całym świecie. Ale marka CLUSE tego dokonała.

Minimalizm, wyrafinowany styl i idealnie dobrane zdobienia – jak się temu oprzeć? Zdecydowanie się nie da! Urokowi projektów firmy uległa też znana francuska blogerka i influencerka Zoe Tondut. W wyniku tej kolaboracji powstał limitowany zegarek, podkreślający kobiece wartości. Poświęć nam chwilę, daj się oczarować i dowiedz się więcej o współpracy Cluse x Zoe!

Krótka historia marki CLUSE

Projekty marki dedykowane są kobietom, które cenią minimalizm, prostotę i piękno. Prostota nie oznacza bycie bezbarwnym. Wręcz przeciwnie! Prostota to bycie wyrafinowanym i życie w zgodzie ze sobą, z dala od tego, co rozprasza, a blisko tego, co naprawdę ważne.

Zgodnie z filozofią marki powstają zegarki, które cechuje elegancja. Modele inspirują do bycia osobą dbającą o swój styl. Zegarki Cluse powstały nie tylko po to, by mierzyć czas, ale głównie po to, aby wskazywać najlepsze momenty w życiu i czarować codzienność. 

Czasomierze tej holenderskiej marki to piękny dodatek to każdej kobiecej stylizacji. Niewygórowana cena i wysoka jakość sprawiają, że grono sympatyczek tej marki z każdym dniem sukcesywnie wzrasta.

Zoe Tondut – sławna youtuberka, blogerka i influencerka

Mając zaledwie 13 lat, pochodząca z Francji Zoe Tondut skradła serca kobiet nie tylko w swoim rodzimym kraju. Gwiazda zasłynęła dzięki publikowaniu materiałów ze swoich podróży, vlogów makijażowych, a także modowych.

Przychylność widzów zyskała głównie dzięki szczerości – nie kryła zdziwienia i nie tuszowała niedoskonałości. Za sprawą swej charyzmy i niezwykłego stylu, Zoe jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Jej podejście zostało zauważone i docenione również przez różne firmy, które zdecydowały się na ukoronowanie ich współpracy limitowanymi edycjami.

Cluse x ZOE – zaskakująca współpraca

Efektem współpracy blogerki i holenderskiej marku CLUSE jest minimalistyczny, a przy tym niezwykle subtelny zegarek Cluse o numerze referencyjnym CW11704. Zainspirowana rozgwieżdżoną nocą, marzycielska i nieco zuchwała ZOE, połączyła siły z Cluse, by stworzyć projekty, mogące nieść czarujący urok i pozytywną energię.

Ponadczasowy design, przełamany klasyczną oraz modną kolorystyką świetnie dopełni kobiece, wyjściowe kreacje.

Złota bransoleta idealnie będzie leżała na nadgarstku, nie krępując przy tym ruchów. Tarcza przyciąga uwagę swoim granatowym, lekko połyskującym wykończeniem uzupełnionym jedynie o logotyp i proste indeksy liniowe.

Cały projekt Cluse x ZOE to kwintesencja kobiecości zamknięta w niewielkim urządzeniu. Złoty połysk zegarka zmieszany z intensywnym błękitem, powstał po to, aby rozjaśnić Twój dzień.

Czy ten niezwykły model podbije również Twoje serce?

Poniższy krótki klip pokazujący ten uroczy zegarek z pewnością Cię zachwyci: 

Czym zachwycają zegarki CLUSE?

Kobiety często sięgają po klasykę, prostotę i minimalizm. Właśnie w tym tkwi siła piękna. Ten rodzaj stylu pozwala na wyrażenie siebie w sposób bardziej stonowany i mniej kontrastowy. Czy możemy się ubrać minimalistycznie, ale szykowanie na każdą okazję? Oczywiście, że tak. Właśnie dzięki CLUSE, tego rodzaju kreacje możemy podkreślić zegarkiem o delikatnym, kobiecym designie.

Marka w krótki czasie skradła serca Pań na całym świecie, odpowiadając na modowe potrzeby kobiet w każdym przedziale wiekowym i spełnia najbardziej oczekiwane wymagania.

Brzmi zachęcająco, prawda?

Agnieszka Zawadzka