Nowa Certina DS Action Lady to damski chronometr kwarcowy, który za swą szwajcarską precyzję działania został wyróżniony certyfikatem COSC. Zegarek ten stanowi połączenie sportowego stylu z detalami, które wręcz emanują kobiecością. Obok takiego czasomierza nikt nie przejdzie obojętnie – nowa Certina DS Action Lady wprost przyciąga spojrzenia!

Zegarki Certina są znane ze swojej precyzji, niezawodności i sportowego charakteru. Marka sportowo-zegarmistrzowska zbudowała sobie solidną międzynarodową reputację w zakresie szwajcarskiego wykonania wysokiej jakości zegarków z ponad 130-letnią historią.

Wszystkie zegarki Certina gwarantują pochodzenie i jakość, co czyni je autentycznymi przykładami sztuki szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Marka została założona w Szwajcarii w 1888 roku i jest mocno oddana swoim historycznym i geograficznym korzeniom.

Nowa Certina DS Action Lady to zegarek, który doskonale sprawdzi się jako towarzysz wodnej rekreacji dzięki wodoszczelności na poziomie 300 metrów. Ten czasomierz łączy w sobie sportowy charakter z certyfikowaną precyzją i urzekającym stylem. Ten wyjątkowy chronometr wyposażony jest w mechanizm kwarcowy ETA F04.411 wykonany w innowacyjnej technologii Precidrive™.

Nowy model Certina DS Action Lady dostępny jest w czterech wersjach. Wszystkie cztery warianty mają koperty wykonane ze stali szlachetnej o średnicy 34,3 mm. Zegarki wyposażone są w zakręcany dekiel z tradycyjnym symbolem marki Certina przedstawiającym skorupę żółwia. Zabezpieczona i zakręcana koronka ozdobiona jest inicjałami “DS” na wierzchołku. Tarczę chroni szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach. Elementy na pierścieniu oraz wskazówki pokryte są masą fluorescencyjną Super-LumiNova®. Ponadto zegarki te wyposażone są w system podwójnych zabezpieczeń DS Concept (Double Security), który zapewnia maksymalną wytrzymałość czasomierza przez wiele lat aktywności sportowej.

Wszystkie cztery wersje kolorystyczne zegarka Certina DS. Action Lady mają na tarczy zdobienia w postaci żłobień w kształcie fal.

Dwie wersje kolorystyczne wyposażone są w bransolety ze stali szlachetnej 316L, a dwie wyposażone są w gumowe paski, które podkreślają ich sportowy design.

Wersja C032.251.11.051.09 wyposażona jest w bransoletę z zapięciem motylkowym oraz regulowanym przedłużeniem na piankę do nurkowania, co umożliwia bezpieczne i wygodne zamocowanie zegarka na nadgarstku.

Tarczę w kolorze czarnym zdobi wzór w kształcie fal, któremu blasku dodają błyszczące kryształki. Dodatkowo tarczę zdobi nazwa marki wraz z datą jej powstania oraz napis Chronometer i oznaczenie wodoszczelności. Ponadto na godzinie szóstej widoczne jest okno daty. Indeksy podobnie jak wskazówki pokryte są masą luminescencyjną Super-LumiNova®.

Certina DS. Action Lady w wersji C032.251.11.011.01 jest bardzo podobna do wyżej opisanej wersji z tą różnicą, że tarcza jest w kolorze białym a obramowania indeksów są w kolorze złotym. Ta wersja kolorystyczna jest odrobinę bardziej subtelnym wydaniem flagowego zegarka tej kolekcji, którym jest wersja C032.251.11.051.09.

Certina DS. Action Lady C032.251.17.011.00 oraz C032.251.17.051.00 wyposażone są w gumowe paski, które podkreślają ich sportowy charakter. Wersja C032.251.17.011.00 to zegarek z tarczą w kolorze białym, wyposażony w pasek pod kolor tarczy. Ponadto tarczę zdobią indeksy takie jak w poprzednich wersjach, natomiast w tym przypadku stanowią one połączenie koloru srebrnego z masą fluorescencyjną.

Dla odmiany pasek oraz tarcza w wersji Certina DS Action Lady C032.251.17.051.00 mają kolor czarny.

Nowa kolekcja Certina DS Action Lady to czasomierze, które łączą w sobie sportową historię marki Certina z potrzebami współczesnych, aktywnych kobiet. Zegarki te stworzone z myślą o kobietach uprawiających sporty wodne, doskonale sprawdzą się także w codziennych stylizacjach. Certina DS Action Lady dzięki mocowaniu do pianki do nurkowania będzie wprost wymarzonym kompanem sportów wodnych, a założona do ponadczasowej stylizacji „jeansy+biała” koszula będzie jej oryginalnym uzupełnieniem.

Cena: wersje na bransolecie 1990 złotych; wersje na pasku 1940 złotych

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda