Hot news! G-SHOCK specjalnie dla Polski! Takiego konkursu jeszcze nie było! Znana i lubiana na całym świecie marka G-SHOCK organizuje konkurs, w którym można zadać pytanie samemu twórcy kultowej marki – Kikuo Ibe!

Zadając pytanie, każdy z uczestników bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest zegarek z autografem samego twórcy G-SHOCKA!

Konkurs trwa od 22 lutego do 5 marca.

Wejdź do świata G-SHOCK!

Zegarki G-SHOCK to jedne z najbardziej wytrzymałych zegarków na świecie. Nie zgniotła ich ciężarówka, wytrzymały upadek z wysokości, pływały w głębokich oceanach. Zrodziły się wielkiej pasji i determinacji. W 1983 roku, w Tokio, ambitny Kikuo Ibe po wielu latach prób i testów wynalazł unikalny system ochrony, który z wrażliwego mechanizmu uczynił nieustraszonego i pełnego mocy giganta – stworzył pierwszy wytrzymały model zegarka G-SHOCK DW-5600.

#nevergiveup – to idea, która towarzyszyła twórcy G-SHOCK i jest z marką do dziś.

Weź udział w konkursie i wygraj zegarek z autografem twórcy G-SHOCK!

Czy jest coś, co chciałbyś wiedzieć o tych zegarkach o G-SHOCK?

Teraz masz możliwość zadać pytanie samemu twórcy marki – Kikuo Ibe.

Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.zibi.pl/g-shock/konkurs/ zadaj pytanie i weź udział w konkursie!

Pytanie nie może przekroczyć 400 znaków ze spacjami. Pytanie oczywiście może być zadane w języku polskim, marka je odpowiednio przetłumaczy. Wraz z pytaniem każdy uczestnik może zamieścić zdjęcie swojej kolekcji zegarków G-SHOCK. Nie jest to wymóg konieczny, ale mile widziany.

Kikuo Ibe czeka na Twoje zgłoszenie, a najciekawszych 5 pytań nagrodzi kultowymi zegarkami DW-5600 ze swoim autografem. Jeden zegarek dla jednego laureata. Wartość każdego zegarka to 455 zł.

Na pytania twórca marki G-SHOCK czeka do 05.03.2021 do końca dnia.

Wraz z marką G-SHOCK serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Redakcja Zegarki i Moda

Baner