Do sprzedaży w Polsce trafiła właśnie seria inteligentnych zegarków hybrydowych szwedzkiej marki Kronaby. Wyróżnia je niezwykle stylowy design oraz szeroki zakres funkcji. Czy to wystarczy, by zagrozić uznanym już na rynku konkurentom?

Czytaj Więcej

Festina Diver to kolekcja zegarków, stworzona przede wszystkim z myślą o mężczyznach kochających aktywność sportową, zwłaszcza tą podwodną. Dzięki wodoszczelności do 200 metrów, zakręcanemu deklowi oraz wyraźnym indeksom na cyferblacie, zegarki Festina Diver będą doskonałym kompanem dla każdego kto lubi nurkowanie.

Czytaj Więcej

Nixon – firma znana na całym świecie z produkcji zegarków oraz małych akcesoriów, ma zaszczyt uczestniczyć w celebrowaniu 90. urodzin ikony popkultury – Myszki Mickey.

Czytaj Więcej

Olivia Burton jest jedną z najszybciej rozwijających się w Wielkiej Brytanii marek produkujących zegarki. W 2016 roku obroty firmy sięgały 60 mln funtów. Przewagą brandu jest uniwersalność, gdyż czasomierze są obiektem pożądania wielu kobiet w każdym wieku. Są także łatwo dostępne i przystępne cenowo. Czego chcieć więcej?

Czytaj Więcej

Proste fasony, minimalizm i jesienne kolory – to fundament nowej kolekcji Lacoste. Znany na całym świecie francuski dom mody z 85-letnią historią cały czas zaskakuje!

Czytaj Więcej

Historia marki Chopard rozpoczęła się w 1860 roku w Szwajcarii. Marka spektakularny sukces odnotowała w latach 60. XX wieku. Do dziś trzyma bardzo wysoką pozycję wśród producentów zegarków i wyrobów jubilerskich najwyższej klasy. Oferta Chopard dla kobiet obejmuje unikalną biżuterię, zegarki damskie klasyczne (kolekcja Chopard Classic), sportowe (Chopard Happy Sport) oraz z diamentami (Chopard Happy Diamonds).

Czytaj Więcej

La D de Dior to szeroka gama luksusowych zegarków naręcznych w ofercie marki Dior. Inspiracją do jej stworzenia były lata 70. XX wieku, barwne, kwieciste, pełne zabawy modą. Kolekcja w duchu haute couture wykonana została z użyciem najwyższej klasy materiałów jubilerskich, takich jak złoto, diamenty i kamienie szlachetne. Przyciąga nie tylko ich blaskiem, lecz także przede wszystkim śmiałością projektów. Znajduje się tutaj wszystko, o czym można tylko pomarzyć.

Czytaj Więcej

Lacoste to francuska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży, butów, okularów, perfum oraz zegarków. Twórcą i założycielem firmy Lacoste był René Lacoste. Poznaj jego historię, a przekonasz się dlaczego marka ma tak nietuzinkowy charakter i 85-letnią historię.

Czytaj Więcej

Rok 2018 to wyjątkowy moment w historii marki G-SHOCK. Jedne z najbardziej popularnych zegarków na świecie obchodzą 35. rocznicę powstania. Czasomierze te ze względu na ich ergonomię, niezawodność i wygląd cieszą się niezwykłą popularnością.

Czytaj Więcej

Marka Tissot jest jedną z wiodących marek w branży zegarkowej na świecie. Co takiego wyjątkowego jest w zegarkach Tissot? To oryginalne szwajcarskie czasomierze, które wyrobiły sobie renomę opartą o nowoczesny design, perfekcję w wykonaniu oraz co najważniejsze najwyższą jakość pod znakiem swiss made.

Czytaj Więcej